top of page
  • Zdjęcie autoraTom.

„Charakter a sukces w życiu”

Zaktualizowano: 27 mar 2020

Opowiadania i refleksje na temat rozwoju osobistego.Zdobywanie szczytów wymaga wytrwałości
Zdobywanie szczytów wymaga wytrwałości


Wiele osób inwestuje sporo czasu, energii i pieniędzy, aby poszerzać swoją wiedzę i doskonalić własne umiejętności. Jednak w większości przypadków zdarza się, że osoby te mają później poważne braki w odniesieniu do edukacji własnego charakteru: pesymizm, niezdecydowanie, nieporządek, niepewność, zależność od stanów ducha, trudności w pracy zespołowej lub w relacjach z innymi oraz inne wady, które mogą stanowić poważny balast i ograniczenie nie tylko dla ich zawodowego profesjonalizmu ale również dla ich szczęścia i spełnienia jako osób funkcjonujących w rodzinie i społeczeństwie.


Charakter osoby jest bardzo często tym, co wyznacza jej możliwości w sferze zawodowej oraz w relacjach rodzinnych i przyjaźni. W większości przypadków nie brakuje nam wiedzy, tytułów lub języków, ale lepszej relacji z innymi, dominacji nad stanami ducha, zorganizowania, bycia serdecznym i optymistycznym, zrozumienia lepiej cudzoziemca i własnych problemów, zrozumienia co daje światło i sens naszemu życiu i tak dalej. Prawie każdy wyczuwa, że musiał by poprawić wiele z tych aspektów, ale niewielu wie, jak osiągnąć w tym sukces. Dzięki opowieściom, przykładom i anegdotom z życia codziennego, które pojawią się na tych stronach możemy wzbudzić w sobie refleksję dotyczącą sposobu pracy nad sobą tak by osiągnąć oczekiwane rezultaty. Będzie to przemiana nas samych a także w wielu przypadkach zmiana sposobu postrzegania problemów.

”Jednym z największych odkryć, jakie uczynił człowiek, i jedną z największych dla niego niespodzianek, jest odkrycie, że może on uczynić to, o czym ze strachem sądził, że nie potrafi uczynić. ” 

Henry Ford10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page