top of page

ALFONSO AGUILÓ

Alfonso Aguiló Pastrana (ur. 1959 w Madrycie) – hiszpański inżynier, menedżer, pedagog i twórca szkół prywatnych. Prezes Konfederencji Hiszpańskich Ośrodków Edukacyjnych CECE[1] oraz wiceprezes Europejskiego Instytutu Studiów nad Wychowaniem Instituto Europeo de Estudios de la Educación (IEEE)[2

DARIUSZ ZALEWSKI

Dariusz Zalewski od wielu lat zajmuje się upowszechnianiem klasycznej i katolickiej etyki wychowawczej. Jest to sprawdzony przez wieki sposób formowania ludzkich charakterów oparty na  cnotach moralnych.

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą na różnych poziomach szkolnictwa, a także przy wychowywaniu własnych dzieci proponuje nie tylko teoretyczne rozważania, ale wiedzę opartą na praktyce.

AKADEMIA FAMILIJNA

Podstawową misją Akademii Familijnej jest rozwijanie rodziny poprzez dostarczenie rodzicom narzędzi, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać swój potencjał wychowawców swoich dzieci, oraz rozwinąć swój osobisty i rodzinny plan.

AF.png

KLUB OJCA I SYNA

Z założenia klub ma na celu wspomóc Rodziców w wychowaniu ich synów przez dobre wykorzystanie czasu  wolnego. W ramach klubu proponujemy wspólne wyjazdy ojców i synów wspólne wykonywanie prostych prac modelarskich oraz uprawianie sportu. 

KLUB MATKI I CÓRKI

Pomysł ten jest odpowiedzią na kluby ojca i syna. Dziewczyny też spotykają się by pracować nad swoim charakterem, pogłębiać swoją wiedzę szkolną i nawiązywać relacje i przyjaźnie z innymi dziewczynami. Angażują się w rozwijanie swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi.

bottom of page