top of page
STOWARZYSZENIE NA RZECZ EDUKACJI I RODZINY KU DOBREMU
Radość z pomagania innym

DLA DOBRA MAŁEJ I DUŻEJ RODZINY

"Dzieci są najważniejsze: ważniejsze od interesów, od pracy, od odpoczynku" - św. Josemaría Escrivá

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że czyny mówią głośniej niż słowa.  Wychowując dzieci, zdaliśmy sobie sprawę, że łatwiej pokonać trudności i podejmować wyzwania mając wsparcie innych niejednokrotnie bardziej doświadczonych rodziców czy ekspertów. W ten sposób narodził się pomysł na stworzenie miejsca w którym różne osoby  mogły by wymienić się  swoimi doświadczeniami dotyczącymi kształtowania ogniska domowego oraz edukacji i wychowania dzieci na wszystkich płaszczyznach - intelektualnej, psychicznej, fizycznej i duchowej.

Dlaczego torobimy

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

Poprzez udział w dyskusjach i rozmowach, uczestnictwo w konferencjach i wykładach oraz  warsztatach dla rodziców możemy się uczyć jak rozwiązywać rożne problemy, które na co dzień zdarzają się w naszych rodzinach .

Ta inicjatywa powstała, aby tworzyć realne perspektywy zmian dla osób potrzebujących. Dostęp do odpowiednich zasobów może sprawić, że ludzie uwierzą we własne umiejętności i potencjał. W efekcie odważą się w pełni wykorzystać swoje zalety. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej pracy, skontaktuj się z naszym zespołem.

Dzielenie się wiedzą

POMOC W URUCHAMIANIU SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ EDUKACYJNYCH I WYCHOWAWCZYCH

Projekt ten proponujemy wszystkim rodzinom zainteresowanym wszechstronnym rozwojem swoich dzieci opartym na wartościach chrześcijańskich.

Przedszkola

POMOC AFRYCE I WSPÓŁPRACA Z HARAMBEE.

Staramy się pomagać Afryce poprzez aktywizację rdzennej ludności oraz poprawę warunków ich życia. Chcemy pomagać w tworzeniu lokalnych przedszkoli i szkół. Nasze pierwsze patronackie przedszkole powstaje w Senegalu 120 km na południe od Dakaru przy misji prowadzonej przez Szczepana Frankowskiego jedynego polskiego księdza w tym kraju.

Ze względu na spójność celów współpracujemy również z organizacją Harambee zajmującą się pomocą Afryce .

Gdy myślimy o innych stajemy się lepsi.

logo_harambee.png
Harambe

„Co nie jest moralnie dobre, nie jest pożyteczne“. Przekonaj się, że to prawda. 

William James.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS

Stowarzyszenie na rzecz edukacji i rodziny KU DOBREMU liczy na Twoje wsparcie. Możesz wesprzeć nas na wiele różnych sposobów, a każda pomoc ma nieocenione znaczenie dla realizacji naszej misji. Dowiedz się, w jaki sposób możesz zaangażować się w nasze działania i już dziś wykorzystaj szansę, by zrobić coś dobrego nie tylko dla swojej rodziny

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Dodaj nam skrzydeł

To jeden z najprostszych sposobów, by wspomóc naszą działalność. Wierzymy, że największą szansę na sukces daje aktywne zaangażowanie społeczności. To łatwy i skuteczny sposób, aby wesprzeć nasze Stowarzyszenie w realizacji jej misji. Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań. Zostań wolontariuszem już dziś!

Zmieniaj świat

Stowarzyszenie na rzecz edukacji i rodziny KU DOBREMU docenia hojność i zaangażowanie osób takich jak Ty. Nawet najmniejsze wsparcie sprawia, że Organizacja dobroczynna rośnie w siłę i może zdziałać więcej. Chcemy udzielić Ci wszystkich informacji na temat wybranego przez Ciebie sposobu wsparcia, dlatego skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania.

Okaż nam wsparcie

Chcesz się do nas przyłączyć, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zostań naszym partnerem i skorzystaj z niesamowitej okazji, by przyczynić się do realizacji naszych celów. Pamiętaj, że każde, nawet najdrobniejsze działanie, to krok w kierunku lepszego jutra. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możesz pomóc.

„Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz” 

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek).

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Współpraca
bottom of page